Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Salon kosmetyczny w Rzeszowie - poszukuję !!

Salon kosmetyczny w Rzeszowie - poszukuję !!

Chyba przyszedł czas i na mnie. Skóra w kiepskiej kondycji, co sądzicie o mezoterapii? Jest jakiś dobry gabinet w Rzeszowie, który zdążyłyście sprawdzić?

setka33

Posty: 4

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

23-Obert

Posty: 17

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na własnej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

3_0Simer

Posty: 12

 
No właśnie najlepiej przekonać się na swojej skórze, byleby nie była jednakże już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten kłopot winna pomóc sobie w ten sposób.

dziubasek

Posty: 22

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej fachowych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

E-GOista

Posty: 23

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i bardzo się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

Snaco

Posty: 10

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do profesjonalnego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

Agmars

Posty: 26