Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupić olejek arganowy

Gdzie kupić olejek arganowy

Hurtownik kosmetyków poszukuje informacji o producentach surowców kosmetycznych! Chodzi mi o doświadczone firmy, z dobrym kontaktem. Głównie zależy mi na kwasie hialuronowym, na który akurat mam teraz dużo zamówień.

Meriakk3

Posty: 23

 
Chętnie bym poszerzyła asortyment w mojej mydlarni o nowe kosmetyki, zwłaszcza o te ekologiczne. Panie coraz częściej przychodzą i pytają o kremy, maseczki z alg i inne kosmetyki, które nie miałyby w swojej zawartości chemii. Już się trochę rozglądałam za dostawcą, ale jeszcze za wcześnie by mówić o jakiś konkretnych firmach i je polecać.

artoor

Posty: 31

 
Z takich kosmetyków, które naprawdę pozytywnie oddziałują na skórę to bardzo mogę polecić olejek arganowy. Dość egzotyczna rzecz i ciężko dostępna, ale efekty przynosi super. Ja swój olejek kupiłam poprzez firmę www.biocosmetics-polska.pl. Wybrałam ich głównie przez jakość jaką oferują. Można tutaj kupić prawdziwy, certyfikowany olejek, a nie jakąś tanią podróbkę.

cinto

Posty: 24

 
Mnie na problemy z trądzikiem bardzo pomógł mój dermatolog. Żadne kosmetyki, tylko profesjonalne lekarstwa. Także jeśli ktoś chce się wyleczyć z trądziku za pomocą jakiś kremów to powodzenia:P Przy poważnych problemach z tłustą skórą tylko leki, czasami nawet antybiotyki są w stanie pomóc. Wiem to z autopsji...niestety.

gregBard

Posty: 21

 
Nie tam dawno miałam robioną mikrodermabrazję za pomocą preparatu z certyfikatem stwierdzającym jego organiczne pochodzenie i zdecydowanie polecam właśnie takie zabiegi. Warto się w ogóle dopytać jaki kosmetyk będzie wykorzystany podczas zabiegu, bo wiele kobiet w ogóle ten fakt nie interesuje, co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe...

Kremussi

Posty: 18

 
No tak, trudno jest teraz zdobyć dobrego dostawcę. To chyba w każdej branży, ale ja to odczuwam na swojej skórze właśnie jeśli chodzi o kosmetyki. Mój salon urody istnieje już kilka lat, a ciągle mam problem, żeby znaleźć producenta, z którym nie będzie problemów. Ale cóż trzeba szukać, bo kto szuka nie błądzi:)

Blant

Posty: 19

 
Co do kosmetyków, które pomagają w odbudowaniu zniszczonej skóry to ja przez wiele lat walczyłam z przebarwieniami i bardzo mi pomógł tutaj kwas kojowy. Jeśli ktoś chce, to mogę nawet odsprzedać ten preparat bo zamówiłam ostatnio trochę więcej niż mi potrzeba. Pozdrawiam!

Jasiaczek

Posty: 28

 
Jest trochę zamieszania z tymi kosmetykami organicznymi ostatnio. Nie ma tak w zasadzie dokładnej definicji takowych preparatów. A przez to wiele firm naciąga trochę klientów, oferując kosmetyki organiczne, które wcale takimi kosmetykami nie są. Ogólnie trzeba być ostrożnym i sprawdzać drobiazgowo skład. Składników pochodzenia roślinnego powinno być przynajmniej 95 procent. Tyle wiem :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach.

irecki67

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o ekologiczne kosmetyki to moim zdaniem zalet ich stosowania jest bardzo dużo. Przede wszystkim nie wysuszają one tak skóry. To jest główny problem przy zwykłych, nafaszerowanych chemią preparatach, a w przypadku roślinnych ten problem odpada. Zresztą skóra jest też bardziej wrażliwa na preparaty z konserwantami, niż na te, które są tych związków pozbawione. Tak jak żołądek źle reaguje na związki E w parówkach, tak skóra źle reaguje na chemię z kremów.

BodyAthletics

Posty: 22

 
Sama szukam aktualnie dostawcy, ale nie kosmetyków tylko narzędzi do realizowania różnorakich kosmetycznych zabiegów. Moja hurtownia znalazła już dostawcę kosmetyków i jest nim marka Biocosmetics Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego problemu, żeby znaleźć kupców na ich artykuły. Wysoka jakość, naturalne pochodzenie kosmetyków, szeroki wybór – to główne czynniki, które bym tutaj wymienił, jeśli chodzi o zalety marki.

PP_EQP

Posty: 19