Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hurtownia fryzjerska, znacie jakąś ?

Hurtownia fryzjerska, znacie jakąś ?

Pilnie szukam taniej hurtowni fryzjerskiej. Pomóżcie znaleźć jakieś rzeczowe miejsce, gdzie produkty nie mają kiepskiej jakości.

noman1

Posty: 7

 
Zawsze składam zamówienie w hurtowni fryzjerskiej online i wszystko jest ok. Ogólnie wolę zakupy poprzez internet, a jeśli chodzi o tę hurtownię to polecam ją i życzę udanych zakupów.

E-GOista

Posty: 10

 
W tej hurtowni nabyłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, natomiast lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam nabyłam, np. manekina.

rebeczka

Posty: 7

 
Hurtownia http://hurtowniaolaf.pl to udane zakupy. Osobiście kupowałam u nich manekiny sklepowe, niemniej jednak mają również i kategorię fryzjerską mocno rozbudowaną. Artykuły są dobrej jakości, zarówno można z powodzeniem robić u nich zakupy.

Zeetttt2

Posty: 17

 
W tej hurtowni kupiłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, ale lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam kupiłam, np. manekina.

visca

Posty: 12

 
Też myślałam, żeby nabyć do salonu taką główkę fryzjerską, lecz nie niezwykle orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, dlatego warto byłoby zainwestować w ich praktyki.

CHatka-eKo

Posty: 22

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, ale w większości sklepów czy hurtowni można dostać je w bardzo dobrej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak bardzo nimi martwić.

Appell

Posty: 17