Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie online kupić wyposażenie do salonu piękności ?

Gdzie online kupić wyposażenie do salonu piękności ?

Witam. Na tapecie są u mnie obecnie urządzenia do salonu kosmetycznego. Jakie stanowią one wydatek?

trener

Posty: 11

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednak poradziłem sobie :)

Mimotek45

Posty: 26

 
Na etapie inwestycji przerosło mnie w przeszłości urządzenie salonu kosmetycznego. Musiałem posiłkować się dodatkowym kredytem, bowiem w przeciwnym przypadku nie byłbym w stanie sprostać ciężarowi finansowemu, jaki na siebie wziąłem :)

Kitas

Posty: 13

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

Blitz55

Posty: 22

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego poprzez moją żonę salonu. Jednorazowo zakup wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wówczas by się pojawił. Uważajcie na to.

jarusiek

Posty: 13

 
Niepowtarzalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego zdobyłem dzięki firmie http://spashop.com.ua/. Sprawdźcie ich asortyment, a na pewno będziecie w 100% usatysfakcjonowani z oferty, jaką otrzymacie. Przynajmniej tak było w moim wypadku :)

strusiek

Posty: 10

 
Kilkanaście tysięcy zł musiałem zabezpieczyć, gdy kupowałem urządzenia do salonu fryzjerskiego. Wbrew pozorom uzbierała się taka kwota :)

mack

Posty: 29

 
Trudno mi powiedzieć, ile w Waszym przypadku może kosztować wyposażenie salonów fryzjerskich. To indywidualna sprawa, jaka zależy przede wszystkim od zakresu usług, natomiast także wielkości salonu.

12erBis

Posty: 7

 
Mam świadomość, że bardzo kosztowne potrafi być urządzenie salonu piękności. Jednak zdecydowałam się uruchomić właśnie taką działalność. Jestem na etapie „domykania” budżetu :)

Marioleczka

Posty: 10

 
Bardzo poważnie naruszyłem swój budżet, gdy kupowałem wyposażenie gabinetu kosmetologii. Po prostu chciałem, aby gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt.

irek1981

Posty: 36