Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Franuś

Posty: 6

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

klusert

Posty: 8

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

giena1977a

Posty: 19

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

serwer23

Posty: 6

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niefachowe osoby :(

leszekzyy

Posty: 6

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bowiem podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

kacperrr4

Posty: 6

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście sporo złego słyszałaś o zabiegach, niemniej jednak tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Wacław

Posty: 31