Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

motocykle krosowe, polecicie ogłoszenia ?

motocykle krosowe, polecicie ogłoszenia ?

Interesuje się od jakiegoś czasu motorami Naked ogłoszenia i moje pytanie czy wiecie gdzie znajdę oferty z całej Polski?

fertuś

Posty: 1

 
Szukanie nie zawsze przynosi efekty. U mnie zajęło to wiele tygodni, ale wolę poczekać niż kupować coś, co nie spełnia moich wymagań. Jeżeli jeszcze ktoś kieruje się tylko ceną to musi troszkę czasu poświęcić na szukanie. Jest Internet i ogłoszenia z całej Polski, dlatego nie winno to nikomu powodować większych kłopotów.

tveros34

Posty: 2

 
Na pewno można motocykle i skutery w ogłoszeniach odnaleźć przez Internet. Jest portal, który ma tylko takie maszyny. Podzielone są na kategorie, zatem dotarcie do poprawnego rodzaju i modelu nie zajmuje mnóstwo czasu. Można się przekonać jak to wszystko wygląda.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Kupowałem motocykl Enduro z ogłoszeń w internecie. Nie zawsze łatwo od razu trafić na coś wartościowego. Na pewno trzeba się wykazać cierpliwością, a wtedy szanse na znalezienie super motoru rosną. Nawet, jeśli trzeba jechać trzysta kilometrów to warto to zrobić. Przekonamy się wtedy, co znajduje się tam na miejscu dla nas.

Black_Riot

Posty: 3

 
Nie wiem za niezwykle gdzie można byłoby odszukać motory, lecz na pewno dziś wszystkiego szuka się w Internecie. Zawsze jest tak, że jak się czegoś szuka to możliwości znalezienie tego w obrębie naszego miejsca zamieszkania są znikome. Gdyby nie Internet to mało, kto by wiedział, że daleko z kraju ktoś ma taki motocykl do sprzedania.

Kitas

Posty: 2

 
Każdy ma inne wymagania, dlatego trzeba sprawdzać dokładnie wszystkie ogłoszenia. Nie chodzi tylko o sam tym motocykla, ale również o jego stan techniczny. Im coś jest w lepszym stanie tym cena wyższa, ale i mniej problemów z naprawami. Warto to sobie analizować przed zakupem.

Jasio234

Posty: 4

 
Trzeba wiele ogłoszeń przejrzeć, a dopiero później wytypować te, które nas w stu procentach interesują. Oczywiście robimy to szybko, bo lepsze motory szybko się sprzedają.

Fanatyk

Posty: 3

 
Odnalazłem motocykle krosowe w ogłoszeniach na stronie https://www.moto-trade.pl/kategoria/Motocykle/Krosowy i Wam polecam sobie tam zajrzeć. Jest ich rzeczywiście niesłychanie mnóstwo i można je dopasować do swoich wymagań.

090913123

Posty: 4

 
Znajomy kupował ostatnio motocykl Naked z ogłoszenia internetowego i był zadowolony. On akurat miał to szczęście, że pojechał dwieście kilometrów i za pierwszym razem trafił na motocykl, który w stu procentach mu się spodobał.

Ycomojo

Posty: 4

 
Kocham motory, lecz na nieszczęście nie jest mi dane na nich jeździć. Może w przyszłości sobie zakupię taki normalny, lecz niezwyklej marzy mi się turystyczna wersja.

Grabow12

Posty: 2