Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

elektrozawór do wiertnicy, gdzie znajdę?

elektrozawór do wiertnicy, gdzie znajdę?

Nie wiem, jaki wybrać silnik zaworu do wiertnicy i jeśli jest tutaj ktoś, kto się na tym zna to byłbym wdzięczny za pomoc.

007sebul

Posty: 1

 
Od wielu lat posiadam wiertnice i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupować czegoś nieoryginalnego. Po co ryzykować? Jakie będę miał z tego oszczędności? Przecież to później i tak się na mnie zemści i będzie płacił za naprawy.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to korpusy zaworu do wiertnicy można zakupić zdalnie. Nie robiłem tego jeszcze, lecz znajomy zawsze kupuje tak części i nie pamiętam żeby narzekał. Odnajduje to, co chce i jeszcze mniej za to udaje mu się płacić.

Jasio234

Posty: 2

 
Kupowałem ostatnie dwa silniki zaworów do wiertnicy przez Internet. Firma, która się tym zajmuje miała przygotowaną super ofertę. Wybrałem dokładnie takie same numery seryjne, jakie miałem. Moja wiedza w tym zakresie jest bardzo mała, dlatego raczej miałyby problem doradzić komuś, co powinien do wiertnicy zamówić.

090913123

Posty: 3

 
Ofertę z filtrami betonitu do wiertnic można znaleźć na https://banjo-polska.pl/filtry-siatkowe/1501-filtr-gwint-2f-12-mesh-banjo-ls200-12.html. Sam tutaj kupuje.

Komimya

Posty: 2

 
Przez Internet kupiłem części do opryskiwacza John Deere i jestem zadowolony. Znalezienie oferty nie było trudne. Nie musiałem nigdzie jeździć, dlatego dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Mam dużo pracy, dlatego jeśli tylko mogę to oszczędzam swój cenny czas.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jeszcze nie miałem okazji wymieniać filtrów w wiertnicy. Chętnie też się dowiem gdzie można takie zamówić. Nawet dokładnie nie wiem, co jaki czas się takie filtry wymienia? Muszę dokładnie przeczytać instrukcje do maszyny.

giena1977a

Posty: 3