Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

garaże podwójne Niemcy, jaka firma ?

garaże podwójne Niemcy, jaka firma ?

Witam wszystkich, mieszkam w Niemczech, jednakże poszukuje firmy, która oferuje garaż blaszany z Polski. Czy jesteście w stanie polecić mi konkretnego producenta, który oferuje swoje produkty na rynku europejskim?

prezesowa

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o podwójny garaż z Polskiej firm w atrakcyjnej cenie, to bardzo polecam Ci tego producenta https://www.awak-blechgarage.de. Oferuje bardzo dobrej jakości garaże blaszane, które są ocynkowane. W ofercie posiadają również hale magazynowe, kojce dla psów.

Jajcar4

Posty: 14

 
Wydaję mi się, że najlepiej zamówić garaż blaszany z Polski, gdyż cena jest zdecydowanie niższa. W województwie małopolskim masz producentów garaży blaszanych, warto się do nich odezwać i sprawdzić ich oferty.

Nikuś23

Posty: 4

 
Ja również kupię garaż blaszany, jednak nie wiem, czy poszukać sklepu w Niemczech, czy w Polsce. Aktualnie mieszkamy w Niemczech i nie znamy żadnej firmy, która wykonuje garaże blaszane na zamówienie.

56_2014

Posty: 7

 
Ja również kupię garaż blaszany, jednak tylko od sprawdzonej i polskiej firmy. Czy możecie mi polecić kogoś konkretnego. Mieszkam od wielu lat w Niemczech i nie wiem, gdzie szukać dobrych firm w Polsce.

Lupusx

Posty: 2

 
Ja również mieszkam w Niemczech, jak kupowaliśmy kojec dla psa to wybraliśmy Polską firmę z Małopolski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Dodatkowo mają w ofercie garaże blaszane.

Ptaszyna

Posty: 2

 
Wydaję mi się, iż garaże blaszane z Polski najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Należałoby sprawdzić kilka producentów na Polskim rynku i wybrać najlepszą ofertę. Wiele ludzi poleca sobie takie firmy, dlatego pożądane byłoby przeszukać jest to forum lub inne strony internetowe.

labuh

Posty: 3