Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

Szukam do swojego sklepu dostawcy lamp, żyrandoli. Zastanawiam się nad tym, by jakoś sensownie wyposażyć się pod tym kątem. Jak możecie jakąś firmę ewentualnie podpowiedzieć to dawajcie znać. Chętnie coś z dropshippingiem, bo jednak nie mam zbyt dużo miejsca u siebie w sklepie.

TomekK

Posty: 1

 
Zwróć uwagę może na Sollux (http://sollux-lighting.pl/). Firma produkuje lampy w Polsce, ten wybór ma spory więc jak chcesz powiększyć ofertę w swoim sklepie to wydaje mi się, że z tą firmą faktycznie stanie się to możliwe. Jeśli nie chcesz gromadzić tego wszystkiego u siebie w magazynie to dobrą opcją będzie u nich dropshipping.

kerad17

Posty: 9

 
Na pewno jeśli chodzi o możliwości sprzedaży lamp i oświetlenia to warto będzie szukać naszych krajowych producentów, którzy będą w stanie zapewnić świetną jakość oświetlenia w rozsądnych cenach. Wtedy będziesz mógł faktycznie dobre wyposażenie u siebie

pawel253

Posty: 4

 
Wysyłka bezpośrednio od producenta to na pewno bardzo dobry wybór i tutaj można liczyć na to, że ograniczy się koszty transportowe, które będzie trzeba ponieść na to, by sprowadzić produkty do siebie, a potem znów je wysyłać do kupującego.

090913123

Posty: 3

 
U mnie w sklepie już od kilku lat najlepiej sprzedaje się oświetlenie polskich producentów więc jak chcesz ofertę swojego sklepu rozwijać to wydaje mi się, że właśnie warto będzie pomyśleć o współpracy z naszymi krajowymi producentami pod tym kątem.

Grabow12

Posty: 4

 
Ja po raz pierwszy u siebie wprowadziłem dropshipping po tym jak nawiązałem współpracę z firmą Sollux i powiem szczerze, że jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony. Duża wygoda, gdy nie trzeba samodzielnie zajmować się kwestiami przesyłek, ale odpowiada za to bezpośrednio producent sprzedawanych produktów.

Clono

Posty: 3

 
Faktycznie jeśli chodzi o firmę Sollux to taki producent oświetlenia, na którego można liczyć. Świetnie przygotowana baza produktów, przygotowywane w ramach polskiej produkcji więc za to dla nich duży plus. Cenowo w porządku u mnie klienci akurat po oświetlenie tego producenta u mnie w sklepie chętnie sięgają.

PP_EQP

Posty: 19

 
Zgadzam się z innymi, że jeśli chodzi o firmę Sollux to ich lampy się dobrze sprzedają a ta opcja dropshippingu u mnie także się bardzo dobrze sprawdza i myślę, że warto po to sięgnąć, bo dzięki temu ograniczasz mocno swoje magazyny.

labuh

Posty: 6

 
Ja uważam, że jeśli chodzi o dropshipping to faktycznie można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę, co związane jest między innymi z tym, że nie musisz mieć wielkich magazynów, by działalność w takich ramach prowadzić i to właśnie ta opcja, która będzie dla klientów najwygodniejsza w tym zakresie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Zwróć uwagę może na lampy przygotowywane przez firmę Sollux. Wszystko jest z polskiej produkcji więc pod kątem jakości faktycznie można liczyć na tą ofertę, dodatkowo jeśli chodzi o tego producenta można także liczyć na ich ofertę pod kątem tego co sprzedają. Można liczyć także na dropshipping więc jak nie masz dużego magazynu to będzie duży plus.

Soryuj

Posty: 3