Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś o oleju CBD

Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś o oleju CBD

Macie kogoś sprawdzonego kto zajmuje się planowaniem terapii konopiami i ewentualnie możecie zaproponować, by faktycznie dało się z takiej opcji skorzystać. Sam nie mam w ogóle pojęcia jak stosować ewentualnie olejki CBD więc jeśli macie kogoś kto zna temat i może podpowiedzieć jak się tym zająć to dawajcie znać.

pawel253

Posty: 2

 
Szukaj kogoś kto jest na bieżąco z tematem konopi to na pewno będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć odnośnie ich stosowania. Natomiast samodzielne ułożenie terapii na pewno nie będzie łatwe jeśli ktoś się tym nie zjamował wcześniej.

pawel253

Posty: 2

 
Faktycznie jeśli chodzi o możliwości jakie dają konopie to można liczyć na to, że terapie z nimi pomogą walczyć z różnymi schorzeniami, choć faktycznie trzeba mieć kogoś kto będzie w stanie taką terapię zaplanować, rozpisać. Jeśli nie znasz tego odpowiednio to samemu będzie trudno

hmmm87

Posty: 3

 
Z konopiami jest ogólnie tak, że konieczne jednak jest szukanie jakieś pomocy kogoś kto zna tematykę i będzie w stanie ułożyć terapię od A do Z, bo można przesadzić z ilością i będą problemy, można stosować za mało, wtedy będzie zniechęcenie bo efektów nie będzie.

Yuri20

Posty: 6

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o Pana Wojtka i Pana Andrzeja z grupy https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 to można na ich doświadczenie i pomoc liczyć. Bardzo duża wiedza i faktycznie chęć pomocy jeśli chodzi o stosowanie terapii konopnych więc warto z takiej pomocy skorzystać.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Zasadniczo jeśli chodzi o konopie to faktycznie temat zyskuje na popularności i coraz więcej osób decyduje się obecnie na ich stosowanie, choć wiadomo że tematykę trzeba poznać i nauczyć się też odpowiednio tego stosowania, bo inaczej nie wypracuje się żadnych efektów.

mluc83bw

Posty: 20

 
Warto moim zdaniem jednak taką terapię zaplanować sobie z kimś kto się na tym zna, ma doświadczenie i będzie w stanie podpowiedzieć konkretne rozwiązania, które dla danej osoby będą właściwe. Jest szansa na to, że wtedy to stosowanie konopi będzie bardziej efektywne.

Yuri20

Posty: 4