Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ROLLMASAŻ SILVER

ROLLMASAŻ SILVER

Szukam firmy, która dostarczy do klubu fitness nowoczesny sprzęt ułatwiający działania w zakresie modelowania sylwetki. Jeśli ewentualnie w tym zakresie coś możecie podpowiedzieć macie jakąś sprawdzona firmę, z oferty której korzystaliście to dajcie znać. Zależy mi na dobrym sprzęcie i jednocześnie na takiej firmie, która będzie miała także obsługą serwisową takiego sprzętu.

mattoid1973

Posty: 1

 
Sprzęty do modelowania sylwetki czy między innymi różnorakie urządzenia ułatwiające trening, w tym zakresie na pewno warto sprawdzać różnych producentów, różne firmy, by w miarę możliwości wybrać coś co będzie spełniało oczekiwania kupujących. Chodzi ostatecznie o taki sprzęt, który będzie funkcjonalny.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Z mojej perspektywy prowadzącej salon urody mogę powiedzieć, że warto na nowoczesne sprzęty ułatwiające prowadzenie zabiegów stawiać. Tak jak w przypadku oferty https://vacusilver.pl/ można liczyć na rollmasaże od sprawdzonych producentów. To dobra opcja, wyposażenie, które będzie automatycznie podnosiło jakość funkcjonowania takiego salonu i jego możliwości w zakresie prowadzonych zabiegów.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Ja obecnie zmieniałem trochę sprzętu w salonie urody i korzystałem z oferty https://vacusilver.pl/. Duży wybór propozycji, a jednocześnie świetny kontakt z nimi, można także liczyć na ich pomoc jeśli chodzi o wybór konkretnych sprzętów. Jak dla mnie firma, po ofertę której faktycznie warto będzie sięgnąć.

Grabow12

Posty: 7

 
Współpracowałem z ofertą firmy Jedynka jeśli chodzi o ich urządzenia do masażu i mogę polecić. Mają na tym polu świetny sprzęt, dobrych producentów i faktycznie na tą ofertę będzie można liczyć. Jak szukasz tego typu propozycji to zdecydowanie polecam. Spore doświadczenie, a jednocześnie oferta cały czas rozwijana, regularnie coś nowego wprowadzają na rynek. Pełna oferta jest na stronie https://vacusilver.pl/.

labuh

Posty: 2

 
Faktycznie jeśli chodzi o proponowane obecnie sprzęty to tych urządzeń różnych pojawia się sporo, każdy będzie mógł liczyć na sprzęt, który będzie jego oczekiwaniom odpowiadał. Na pewno warto zapoznać się z różnymi możliwościami, by u siebie salonie urody umieścić taki sprzęt, który będzie jak najbardziej funkcjonalny.

09_opelek

Posty: 4