Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf wesele w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotograf wesele w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Ile może teraz kosztować fotograf na wesele w Zielonej Górze? Jeśli wiecie jak to wygląda to dajcie mi znać.

qwuster

Posty: 1

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezmiernie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję stosowną dla siebie.

Black_Riot

Posty: 18

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Andzia

Posty: 2

 
Dziś jest o tyle dobrze, że fotografie ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było świetnym pomysłem. Mam takie fotografie i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na fotografie w jakiś niezmiernie ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Im wiecej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

Yuri20

Posty: 3

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

karmelaniolek

Posty: 8

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Fotograf musi mieć bardzo gigantyczne doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto pln jest w stanie wykonać coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

masz45

Posty: 11