Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

Black_Riot

Posty: 2

 
Polecam ci ten fotel www.prohealth.pl. Kupiliśmy z żoną moim rodzicom po przejściu na emeryturę. Teraz przymierzamy się, żeby i we własnym domu postawić. Ogólnie zaskoczyła mnie pozytywnie jakość masażu, właściwie całego ciała. Do pozycji leżącej całkowicie się fotel rozkłada, automatycznie. Niczego nie trzeba programować. Sam się dopasuje do człowieka. Już od 2 lat jest, a nic się z nim pod względem technicznym nie dzieje.

Oct714

Posty: 15

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

dariuszzz

Posty: 6

 
Masaż to nawet wyszczupla, a taki fotel w sumie szybko się zwraca, bo jedna sesja masażu w dużym mieście kosztuje około 100 złotych. To już lepiej w taki gadżet zainwestować.

namok

Posty: 8

 
Bierz pod uwagę fotele wykończone naturalnymi materiałami, bo są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji.

domniki56

Posty: 11

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

Klakierek56

Posty: 9

 
Fotelem do masażu wyleczyłem się z dość srogiej kontuzji pleców. Chodziłem do gabinetu SPA na sesje, ale później postanowiłem zainwestować w fotel do domu. Sprawdza się, wszyscy domownicy u mnie znają fotel i lubią w nim przesiadywać. Oczywiście nie można za długo.

wieslawww2

Posty: 7

 
Kąt rozkładania jest bardzo ważny i najlepiej, żebyś jednak fotel do masażu przetestował na żywo. Jak się siedzi, czy skóra jest wygodna, czy możesz podłączyć własny odtwarzacz muzyczny.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Długo używałem mat masujących na fotelu zwykłym biurowym. Ale fotel do masażu to zupełnie inna jakość. Mam model za około 8000 złotych i nie widzę różnicy pomiędzy masażem na fotelu, a u profesjonalisty, więc warto. Zwróci się na pewno. Raczej fotele multimedialne odradzam. Coś prostego, ale z wieloma funkcjami masażu. Im więcej elektroniki typowej, tym większa szansa na serwisowanie.

mack

Posty: 29

 
Tuż po przebudzeniu najlepiej korzystać z fotela do masażu, bo kończą się praktycznie problemy z ciśnieniem.

giena1977a

Posty: 19