Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Jajcar4

Posty: 1

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

090913123

Posty: 2

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Nikuś23

Posty: 4

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Marioleczka

Posty: 8

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Anno Domini

Posty: 4

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Jasio234

Posty: 4

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

090913123

Posty: 2

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Pendrzec

Posty: 11

 
Pracuję na drzwiach dębowych http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html w biurze projektowym i cieszą się dużą popularnością. Coraz więcej moich klientów decyduje się na wykończenie w całkowicie naturalnym stylu, czyli z przewagą drewna, czasami dodatek betonu i stali, ale minimalistycznie. Drzwi kupujesz jednorazowo i wytrzymują obciążenia przez kolejne pokolenia, więc warto spojrzeć na różne kolekcje. Tutaj Ci zostawiam pewny kontakt wynikający z mojego doświadczenia zawodowego.

CHatka-eKo

Posty: 2