Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sosna sadzonki, polecicie sklep?

sosna sadzonki, polecicie sklep?

Kupowaliście ostatnio hortensje sadzonki? Gdzie można znaleźć sklep ogrodniczy najlepiej internetowy, który ma ofertę/

3czex

Posty: 1

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem niezwykle zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Dosti

Posty: 6

 
Ofert z roślinami jest niesłychanie wiele. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

bartek33

Posty: 12

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Ludmo

Posty: 2

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

roudee

Posty: 3

 
Iglaste wymagają bardziej kwaśnej ziemi, zatem jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie paskudne.

namok

Posty: 2