Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Siemka, witam! Urządzenia do siłowni są mi potrzebne, głównie do ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, więc drążki, poręcze tego typu rzeczy. Jaka marka, jaki sklep? Piszcie o swoich doświadczeniach, nie chciałbym trafić na chińszczyznę która mi się po tygodniu rozpadnie, a obciążenia będzie musiał taki osprzęt znosić spore bo sam ważę niecałą setkę...:P

benia

Posty: 3

 
Jest teraz tego sprzętu do siłowni w sklepach bardzo dużo. Najchętniej to bym zainwestował sobie w jakiś atlas, żeby można było w jednym miejscu ćwiczyć na różne partie ciała – ręce, nogi, brzuch itd.

giena1977a

Posty: 19

 
Ogólnie teraz te duże kluby sportowe i siłownie nie są jakieś super drogie, ale najgorzej to jest się tam w ogóle wybrać...tutaj traci się najwięcej energii i czasu. Jeśli ktoś ma siłownię u siebie w domu czy mieszkaniu to naprawdę duży komfort.

ewu1u01

Posty: 22

 
No witam. Jest teraz dużo sprzętu do siłowni w sprzedaży i też sporo osób się decyduje żeby założyć swoje miejsce do treningu zamiast kupować wejściówki do klubów gdzie wiadomo że te koszty nie są małe. Jeśli chodzi o sklepy ze sprzętem to mam sprawdzony na pewno K Sport – k-sport.com.pl. Super jakość urządzeń, komfort podczas ćwiczeń, i też szybka dostawa bezproblemowy kontakt.

Meriakk3

Posty: 23

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

Agmars

Posty: 26

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

Spirek

Posty: 5

 
Ja to marzę o worku bokserskim, chętnie bym poćwiczył cios ;) Ciekaw jestem jak wygląda montaż takiego ciężkiego worka, ile to w ogóle potrafi ważyć, ktoś wie?

czertes

Posty: 21

 
Kilka podejść robiłem do trenowania siłki ale jakoś za każdym razem moja przygoda z hantlami kończyła się wyjątkowo szybko. Ale wciąż nie tracę nadziei że kiedyś się wkręcę na poważnie i złapię na to zajawkę.

karmelaniolek

Posty: 7

 
Sam to staram się ćwiczyć regularnie ale nie jest to jakiś zawodowy trening. Średnio dwa razy na tydzień zahaczam o siłownię. I tak moim zdaniem nieźle, ale planuję w przyszłości trochę podkręcić obroty...na pewno własny sprzęt na chacie by mi to ułatwił.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Mnie to zawsze przeraża jak patrzę na ceny samych ciężarków nawet taki mały 2 kg potrafi już sporo kosztować. Jednak stal to drogi materiał, a jakby taki chcieć sensownie potrenować to tych obciążeń dobrze jest mieć ponad sto kg.

tigra32

Posty: 18