Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Klub fitness w Kielcach, gdzie chodzicie?

Klub fitness w Kielcach, gdzie chodzicie?

Witam.

Jaki klub fitness w Kielcach mogłybyście polecić z własnego doświadczenia? Stoję obecnie przed tym wyborem.

saradonin

Posty: 13

 
Znajoma tłumaczyła mi niedawno, gdzie odbywają się zajęcia z salsy w Kielcach. Postanowiłam rozpocząć w nich udział tutaj: http://www.fitnesska.info. Zero zastrzeżeń, bo prowadzącą charakteryzuje 100% profesjonalizmu.

Wydaje mi się, że również możecie pozytywnie się zaskoczyć, między innymi cenami, jakie obowiązują w tym klubie :)

Kidi

Posty: 12

 
Długo wahałam się nad tym czy wybrać kogoś, kto będzie w stanie zaproponować mi masaż w Kielcach.

Na szczęście koleżanka poleciła mi sprawdzoną masażystkę, która rozwiązała wszystkie moje problemy. Mam tu na myśli przede wszystkim zlikwidowanie napięć mięśniowych, które towarzyszy mi na co dzień i były bardzo uciążliwe.

Mogę podać namiary :)

ciopix

Posty: 12

 
Doceniłam niedawno ciekawe zajęcia, jakimi jest niewątpliwie salsa w Kielcach. Bezsprzecznie polecam wszystkim kobietom, które chcą się ruszyć nieco z domu i uprawiać więcej sportu. Nie wydaje mi się, aby którakolwiek z Was była niezadowolona. Początkowo jest ciężko z uwagi na ponadprzeciętny wysiłek fizyczny. Potem jest tylko lepiej!

Y_mery

Posty: 20

 
Z własnego doświadczenia mogę bardzo polecić zajęcia fitness w Kielcach, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Póki co byłam na trzech treningach, ale wszystko wygląda na to, że będzie naprawdę w porządku. Zamierzam zmotywować się i uczęszczać na treningi naprawdę regularnie, a wtedy ocenię zajęcia :)

Fajae

Posty: 23

 
Długo motywowałam się do tego, aby rozpocząć treningi fitness w Kielcach. Na szczęście odnalazłam ku temu dobry powód, którym było kilka nadprogramowych kilogramów. Prędko udało mi się połączyć aktywność fizyczną z pracą zawodową z uwagi na elastyczne terminy przeprowadzanych treningów. Mogę polecić wszystkim takie zajęcia :)

Rimano

Posty: 21