Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Jak waszym zdaniem najlepiej zorganizować trening siłowy w garażu? Na pewno zastanawiam się nad drążkiem, ale koniecznie stabilnym, ławeczką. Jak macie jakieś ciekawe wskazówki to chętnie poczytam.

HARY1953

Posty: 5

 
Ćwiczę koordynację głównie, staram się całkowicie wyprostować kręgosłup, dużo rozciągania. Ostatnio standardowe rozciąganie uzupełniłem o platformę do balansowania https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_AKCESORIA-TRENINGOWE-173.html i szkoda, że wcześniej nie ogarnąłem. Świetna sprawa przy problemach z równowagą. Można ustabilizować sylwetkę, co się nawet odbija pozytywnie na treningu siłowym. Polecam bardzo dla osób zaangażowanych w praktycznie codzienną aktywność fizyczną.

eleganTT

Posty: 19

 
Fajne wskazówki dotyczące rozbudowy domowej siłowni masz na blogu K-Sport. Ciekawa polska marka. Mam doświadczenie z ich poręczami to przyznam, że ryzyko kontuzji ograniczone do absolutnego minimum.

Hinterrr

Posty: 5

 
Nie ma postępu niestety bez zwiększania obciążeń. W kalistenice też to możesz zastosować, zamiast katowania wielu powtórzeń.

gregcie@

Posty: 14

 
Jak ogarniasz kalistenikę to obowiązkowo kamizelka treningowa, tylko zmierz na początku i zapytaj o ewentualny zwrot, bo nie zawsze człowiek się z niej dobrze czuje.

raptofil

Posty: 11

 
Ławeczka i jakieś dodatkowe miejsce na ciężary zawsze się sprawdzi. Nie zapomnij też o gumie, żeby nie walić ciężarami po sąsiadach.

MBsmoke

Posty: 21