Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Bielizna termiczna, jaki sklep?

Bielizna termiczna, jaki sklep?

Cześć kochani, słyszałam jakiś czas temu, że odzież termoaktywna świetnie nadaje się na narty. Jeżeli tak, to jaką wybierać, żeby później nie musieć marznąć?

kerad17

Posty: 8

 
Wybierając sobie bieliznę termiczną, staram się, żeby posiadała właściwości bakteriobójcze, gdyż wówczas w ogóle nie czuć paskudnego zapachu potu.

Cyc23

Posty: 25

 
Dobra bielizna termoaktywna winna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie winna mieć też wystających szwów, albowiem one mogą obcierać skórę. Wobec tego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

szulmar

Posty: 22

 
Markową odzież termoaktywną kupuję w sklepie internetowym http://www.centrumsportu.eu. Mają tam szeroki wybór najlepszych producentów odzieży dla sportowców.

Jajcarek3

Posty: 20

 
Może nie jestem zawodowym sportowcem, ale bardzo często biorę udział w różnego rodzaju biegach i uważam, że odzież termoaktywna ma duży wpływ na mój organizm i wpływa na osiągane przeze mnie rezultaty.

Fanatyk

Posty: 22

 
W moim przypadku odzież termoaktywna świetnie spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, ale także wygodnie.

roudee

Posty: 22

 
Możesz mieć takie wrażenie, że bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednak materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

Dahu09

Posty: 22

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja natomiast kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie dlatego, że chcę się przed kimkolwiek lansować, ale dlatego, że te firmy używają dobre materiały.

labuh

Posty: 6

 
Swoje właściwości odzież termoaktywna spełnia tylko wtedy, gdy wykonana jest z syntetycznego materiału. Możesz to sprawdzić, rozciągając odzież i patrząc, czy będzie wracała do swojego kształtu. Taka odzież powinna mieć również ażurową powierzchnię.

kuBawodzu

Posty: 10

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, że kupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona nieodpowiednio dobrana do Twojego ciała.

Hoteowo24h

Posty: 10