Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ośrodek szkolenia lotniczego, proszę o pomoc

ośrodek szkolenia lotniczego, proszę o pomoc

Czy dostanie licencji pilota rekreacyjnego jest ciężkie? Interesuje mnie od dawna ten temat i nie wiem czy dalej marzyć czy dać sobie z tym spokój?

Fin56

Posty: 3

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, niemniej jednak mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę niesłychanie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, zatem trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

irek1981

Posty: 15

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, natomiast żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie otrzymanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to pożądane byłoby byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek możliwości zdrowotne.

Matusiński

Posty: 8

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Grudziii2

Posty: 10

 
Kocham latanie, niemniej jednak na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Kupowanie samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

saradonin

Posty: 4