Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

busy do Niemiec, gdzie tanio?

busy do Niemiec, gdzie tanio?

Chciałabym odszukać porządnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec w rozsądnych cenach. jeżdżę kilka razy w roku za granicę i jeszcze nie odszukałam fajnego przewoźnika. Wszyscy się spóźniają i są niemili. Może wy mi coś polecicie?

kulpaa45

Posty: 1

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

MaszWielkosc

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem bardzo zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

090913123

Posty: 3

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

Grabow12

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

Black_Riot

Posty: 2

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Hezis

Posty: 4

 
Wydaje mi się, iż na co dzień jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się potem dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

agapod17

Posty: 9

 
Ja uwielbiam przewozy do Niemiec busem. Dla mnie jest to najlpeszy środek podrożowania. Zawsze odwiozą Cię z adresu pod dany adres, ale to jest bardzo sławne teraz.

Marioleczka

Posty: 2