Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

irecki67

Posty: 20

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

Klakierek56

Posty: 9

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

namok

Posty: 3

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Matusiński

Posty: 8

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Strzała

Posty: 5

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Grabow12

Posty: 4

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Kamigyq

Posty: 2

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

090913123

Posty: 4

 
Szukaj właśnie kosmetyków z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, bo lepiej przebija się przez skórę, tak to można mniej więcej podsumować. Szybsze wchłanianie to konkretne wyniki. Warto też moim zdaniem skierować się do kosmetyków inspirowanych japońskimi praktykami pielęgnacyjnymi, chociażby coś takiego https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Japonki moim zdaniem pięknie wyglądają, nawet na starość i zupełnie po nich nie widać wieku. A tutaj masz formułę właściwie naśladującą japoński, azjatycki styl pielęgnacji skóry u kobiet. Bardzo ciekawa sprawa.

Yuri20

Posty: 2