Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

części Arag, jaki sklep ?

części Arag, jaki sklep ?

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się sprzedażą części do opryskiwaczy, a do tego jeszcze prowadzi ich profesjonalny serwis?

laluniek

Posty: 1

 
Jeszcze nie miałem okazji kupować części, bowiem mam nowy opryskiwacz, niemniej jednak niedługo zbliża się serwis to pewnie coś się zamówi. Wiem, iż opryskiwacz musi zawsze być gotowy do pracy, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy zaatakuje jakaś zaraza albo szkodniki. Wielokrotnie sprawdzam czy mój opryskiwacz działa i jego gotowy do działania.

olgusss

Posty: 11

 
Kupowałem komputer do opryskiwacza polowego. Niestety nie za niezmiernie się na tym znam, dlatego skontaktowałem się ze sklepem i powiedziałem im, jaki mam model. Oni dla mnie wszystko dopasowali i mi to wysłali. Sam bym na pewno sobie z tym nie poradził tak łatwo.

namok

Posty: 2

 
Dzisiaj przyszedł do mnie rozlewacz RSM. Pierwszy raz zamawiałem coś przez Internet. Niedługo będzie montowany to dam Wam znać czy wszystko jest w porządku. Niska cena zachęciła mnie to zamawiania takich części.

E-GOista

Posty: 23

 
Widziałem jakiś sklep, który prowadzi sprzedaż internetową i ma wszystko, czego potrzeba do większości modeli opryskiwaczy czy to sadowniczych czy polowych.

gruszk009

Posty: 10

 
Jeżeli chcecie sięgnąć z serwisu opryskiwaczy to na https://roltronik.pl/pl/ można odszukać właściwą firmę. U nich można również zamówić sporo części zamiennych.

Ventooo1

Posty: 3

 
Nie wiem nic o częściach i serwisie, albowiem mam nowy sprzęt. Firma przyjeżdża i wszystko sama wykonuje u mnie. Za jakiś czas jak gwarancja się skończy zapewne sam będę zamawiał mnóstwo części, albowiem wiem, że to wychodzi o mnóstwo taniej. Na pewno oszczędności na częściach są nieopłacalne i pożądane byłoby o tym pamiętać.

pawel253

Posty: 5